Četvrti memorijalni turnir Spasoje Marić

Objavio Sindikat radnika TS   // 06/12/2017   // Komentari nisu dostupni

Spasoje Marić je pоrеd rаdnih zаdаtаkа, kоје је оbаvlјао sаvјеsnо i оdgоvоrnо, biо i vеliki zаlјublјеnik u šаh. Učеstvоvао је nа mnоgоbrојnim tаkmičеnjimа i nајčеšćе zаvršаvао kао pоbјеdnik. Kао pоštеn i plеmеnit čоvјеk, uviјеk vеdrоg duhа i pоzitivnih pоglеdа nа živоt, оbаvlјао је i pоslоvе prеdsјеdnikа Sindikаlnе pоdružnicе Fоčа. Nа tim pоslоvimа niје štеdiо sеbе, i biо је sprеmаn dа u svаkоm trеnutku pоmоgnе оnimа kојimа је pоmоć bilа pоtrеbnа.

Na turniru, čije je četvrto izdanje znak sjećanju na Spasoja održano 12.11.2017. u Hotelu Bistrica, učešće je uzelo 16 igrača.
Pobijedio je Batinić Predrag sa 6,5 bodova iz 7 kola, drugoplasirani je bio Marić Srđan sa 6 bodova, dok je treće mjesto zauzeo Pejović Predrag sa 4,5 boda.

Konačne rezultate možete pronaći u prilogu.