Zimovanje na Jahorini

Objavio Sindikat radnika TS   // 26/10/2017   // Komentari nisu dostupni

U sklopu redovnih aktivnosti koje provodi Sindikat radnika „Telekomunikacije RS“,od ove godine imamo i jedan novitet a to je organizovanje zimovanja u sezoni 2017/2018 za članove Sindikata radnika i njihove porodice na Jahorini u hotelu Bistrica.

Ponuda je na bazi polupansiona i sedmodnevnog korišćenja zakupljenih smještajnih kapaciteta.
Odluku i prijavu možete pronaći u priloženim dokumentima, a za više detalja kontaktirajte svog sindikalnog predstavnika ili agenciju Unis Tours.

Sindikat je ugovorio cijenu polupansiona u dvokrevetnoj sobi od 60 KM. Za smještaj djece su obezbijeđeni bolji uslovi u odnosu na standardne uslove Hotela Bistrica, dok u svemu ostalom vrijede standardni uslovi. Smjene su nedjelja-nedjelja. Plaćanje na rate je moguće u maksimalno 6 rata (većih ili jednakih 50 KM).

Odluka o zimovanju
Prijava za zimovanje