Objavio Sindikat radnika TS   // 19/09/2022   // 0 Komentara

Prva vanredna sjednica Skupštine Sindikata radnika “Telekomunikacije RS” A.D. Banja Luka održana je u petak 2. septembra 2022. godine u Banjaluci, a povod održavanja iste je izbor i razrješenje predsjednika Sindikata radnika.

Sjednici su prisustvovali svi delegati Skupštine i predsjednik Sindikata Kosta Bundalo, kao i Goran Mišić, rukovodilac Sektora za ljudske resurse i predstavnik menadžmenta.

Nakon što je Sjednicu otvorio predsjedavajući Skupštine Saša Kuprešanin, uslijedio je izbor novog predsjednika Sindikata radnika u kom su učestvovali kandidati Velibor Vitomir i Slaviša Ilić.

Za novog predsjednika Sindikata radnika “Telekomunikacije RS” je većinom glasova delegata izabran Slaviša Ilić.

Čestitamo na izboru novog predsjednika Sindikata radnika “Telekomunikacije RS”, Slaviše Ilića.

Zahvaljujemo se dosadašnjem predsedniku Kosti Bundalu na dugogodišnjoj uspješnoj saradnji u ostvarenju zajedničkih ciljeva.

Nadamo se da ćemo sa novim predsjednikom, takođe, imati uspješnu saradnju i zajednički se boriti za prava naših članova.